Michał Michalak, Szkocja oczami Michała Michalaka. Menhiry, zamki, pałace, góry, przyroda, sierpień-październik 2019 r.

„Szkocja oczami Michała Michalaka” to kolejne w liwskim muzeum spotkanie z fascynującą Szkocją, jej kulturą, przyrodą, architekturą i dniem codziennym. Pięćdziesiąt efektownych fotogramów (z których kilkanaście prezentujemy w niniejszym katalogu) przedstawia zamki, kościoły, megality, góry, klify i wrzosowiska. Towarzyszą im zwięzłe, interesujące opisy. Autor – historyk, fotograf i podróżnik, mieszka w Szkocji; od lat przemierza wszerz i wzdłuż ojczyznę Waltera Scotta. Barwne opowieści Michała Michalaka pamiętają uczestnicy pierwszego spotkania w Liwie w 2017 r. Tegoroczny, równie ciekawy wernisaż odbył się w zamkowej galerii „Podziemie”, w sobotę 24 VIII 2019 r., zaś prelekcja autorska na Sali Rycerskiej tego samego dnia o godzinie 18.30.

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie jest samorządową instytucją kultury której organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Skip to content
Ta witryna ma na celu zapewnienie dostępności cyfrowej osobom niepełnosprawnym. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.