Dyrektor Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie ogłasza nabór na stanowisko:

pomoc muzealna

Wymiar zatrudnienia – etat

Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.

Możliwy termin zatrudnienia od 01.05.2021r.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń muzeum / sale ekspozycyjne, hole, schody, pomieszczenia socjalne, pomieszczenia biurowe, gabinet dyrektora, toalety
  • sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz toalet znajdujących się z drugiej strony dworku
  • sprzątanie schodów i pomieszczeń wieży
  • sprzątanie piwnic
  • sprzątanie sanitariatów na polu namiotowym
  • dozór ekspozycji
  • udzielanie informacji turystom

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie zawodowe
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywność
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • przyjazne nastawienie do turystów i współpracowników
  • dobra organizacja czasu pracy

Niezbędne dokumenty:

List motywacyjny, kwestionariusz osobowy,  CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Dokumenty należy składać do Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie

Liw, ul. S. Batorego 2, 07-100 Węgrów

Termin składania dokumentów do 23.04.2021 r. do godziny 1600

Plik do pobrania

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie jest samorządową instytucją kultury której organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego