Zapraszamy do głosowania na projekty związane z naszym zamkiem 🙂
Pierwszy o numerze 357 w kategorii projekt podregionalny „Rozbudowa parku kulturowo-historycznego” zakłada między innymi zbudowanie plenerowej gry edukacyjnej o mazowszu, ustawienie rzeźb mazowieckich władców na naszym terenie, wieża otrzyma hologram Żółtej Damy i postawimy stację obsługi kamperów na naszym zamkowym polu namiotowym. 
 
Drugi, nie mniej ważny, o numerze 363 w kategorii ogólnowojewódzkiej to „Skarby archeologii na Zamku w Liwie” – w 2018 i 2019 roku podczas prac nad Parkiem kulturowo-historycznym grupa naukowców odkryła wiele artefaktów związanych ze średniowieczną historią zamku. Chcemy zapewnić należytą im oprawę i wydać album ze zdjęciami tych obiektów – reliktów przeszłości zamkowych dziejów. Całość opatrzona będzie komentarzem archeologów, którzy byli świadkami ich odkrycia. Będzie to też świetny pretekst do zorganizowania warsztatów archeologicznych dla dzieci i młodzieży. 
 
Jeżeli jesteś mieszkańcem mazowsza zachęcamy do głosowania na stronie www.bom.mazovia.pl na projekty związane z zamkiem !
 

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie jest samorządową instytucją kultury której organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Skip to content
Ta witryna ma na celu zapewnienie dostępności cyfrowej osobom niepełnosprawnym. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.