Szanowni Państwo,
Coronavirus pokrzyżował nam różne plany, m.in. musimy odwołać imprezy, które miały się odbyć w maju i czerwcu: VI Rajd Rowerowy Szlakiem Ottona Warpechowskiego, Festiwal Historii na Zamku w Liwie oraz Międzynarodowy Turniej Smaków na Szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego.

 

 

 

 

 

Rajd rowerowy związany jest z urodzinami Ottona Warpechowskiego, które przypadają na 5 maja. Rocznica minęła i z wiadomych powodów nie udało nam się pojechać, ale obiecujemy, że wrócimy do sprawy za rok. Publikujemy zdjęcie Ottona Warpechowskiego z ojcem Bolesławem z 1935 r, które podarował muzeum Pan Zbigniew Bocian (DZIĘKUJEMY!!!).

 

 

 

 

 

 
 
 

Festiwal Historii, który miał się odbyć w dniach 1 – 3 czerwca, jest imprezą przeznaczoną dla szkół i w związku z trudnościami, jakie obecnie przeżywają placówki oświatowe, przekładamy go na połowę września. Termin Turnieju Smaków również musimy przełożyć- na pierwszy weekend września. Mamy nadzieję, że do tego czasu uporamy się ze złośliwymi wirusami i spotkamy się wszyscy w Liwie.

 

 

 

 

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie jest samorządową instytucją kultury której organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego