Skip to content Skip to footer

Po raz kolejny na Zamku w Liwie dzieła wybitnego ilustratora, malarza, rzeźbiarza, twórcy plakatów i scenografii teatralnych. Wystawa Mali i Duzi w piwnicach gotyckich.

Życie i wielkie odkrycie Mikołaja Kopernika. Wystawa czasowa z Muzeum Okręgowego w Toruniu w piwnicach gotyckich liwskiego zamku.

Wystawa z okazji 160-lecia Powstania styczniowego. Archiwalia, pocztówki, ilustracje i obrazy nawiązujące do styczniowej insurekcji.

Wystawa poświęcona Bonie Sforza d’Aragona, królowej Polski, Wielkiej Księżnej Litewskiej, księżnej Rusi, Prus, Mazowsza itd. księżnej Bari i Rosano oraz jej potomkom.

Liw – miasteczko ze średniowiecznym rodowodem może pochwalić się nie tylko zamkiem, ale też wspaniałą drewnianą architekturą.

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie postanowiło uczcić okrągłą rocznicę powstania zasłużonej dla Polski szabli okolicznościową wystawą.

Chcąc uczcić symboliczny rok 1822 – rozpoczęcie romantyzmu w Polsce, zorganizowaliśmy wystawę grafik z pierwszej połowy XIX w.

Na zamkowej wieży obejrzeć można wystawę o liwskich kościołach – historię kilku świątyń, z których na żywo zobaczyć można już tylko jedną.

Prezentacja na Zamku w Liwie stanowi jedną z prac dyplomowych artysty. Patryk Wilk zaprasza odbiorców do świata, w którym próbuje opowiedzieć czym jest strach i lęk

Wystawa w pięćsetną rocznicę śmierci Anny z Radziwiłłów.
Przez lipiec i sierpień w piwnicach gotyckich oglądać można wystawę poświęconą jednej ostatnich władców Mazowsza.

Na wystawie zaprezentowaliśmy kilkaset eksponatów ze zbiorów prywatnych polskich kolekcjonerów oraz muzealia przechowywane w Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie.

Józef Wilkoń jest jednym z najwybitniejszych polskich artystów zajmujących się ilustracją oraz laureatem wielu nagród i odznaczeń zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

BIP

© 2023. MUZEUM ZBROJOWNIA NA ZAMKU W LIWIE

Skip to content
Ta witryna ma na celu zapewnienie dostępności cyfrowej osobom niepełnosprawnym. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.